UBYTOVÁNÍ A VYBAVENÍ

Ubytování

Areál má celkovou kapacitu 45 lůžek.

V hlavní zděné budově je 8 pokojů: 1 čtyřlůžkový, 3 dvoulůžkové a 4 třílůžkové. V těsném sousedství hlavní budovy jsou 4 chatky, každá o čtyřech lůžkách s možností 1přistýlky. Ve zděném přízemním objektu při hlavní budově je ještě 1 třílůžkový pokoj. Ubytování je spíše turistického typu, sociální vybavení je na velmi dobré úrovni. Všechny pokoje jsou vybaveny novými lůžky a lůžkovinami.  V současné době je areál provozován od 1.5. do 31.10.  Areál je v klidném prostředí zasazen mezi soustavu rybníků.

Nástupní den začíná ve 14 hodin, v den odjezdu je třebu uvolnit pokoje do 10 hodin.

 

Vybavení

Kuchyně, jídelna, společenská místnost jsou v hlavní budově, sprchy a toalety jsou v přízemí hlavní budovy. Jídelna má kapacitu 22 míst, posedět lze rovněž ve společenské místnosti, k dispozici je televize a WiFi připojení k internetu.

 

Stravování

Stravování je zajištěno formou plné penze, polopenze nebo samotné snídaně.  Možno objednat  též svačiny.

 

Parkování

Parkování je zajištěno přímo v areálu, maximální kapacita je 10 parkovacích míst.

 

Sportovní vyžití

Přímo v areálu je jedno travnaté hřiště o rozměrech cca 30 x 15 m a jeden písčitý kurt vhodný pro volejbal nebo nohejbal. K dispozici je stůl na stolní tenis, pro menší děti pískoviště a houpačka.

V areálu je větší ohniště s posezením pro cca 12 – 15 osob. 300 m od areálu je rybník vhodný ke koupání, jinou možností je koupaliště v obci Kněžmost, vzdálené 3km. Drhleny leží na jižním okraji Českého ráje a jsou výborným výchozím bodem pro pěší i cykloturistiku.

Pobyt se psy možný po dohodě.